Kaks olulist kuupäeva kokku lepitud

Rahvusvahelise filateelianäituse EstEx 2018 ajal ja järel toimunud läbirääkimiste käigus on kokku lepitud kahe sel sügisel toimuva ürituse kuupäevad. Huvilistel on soovitav need oma kalendrisse lisada, et ära hoida muude ettevõtmiste kokkuleppimist nendeks päevadeks.

8. septembri pärastlõunal kutsuvad Hiiumaa Muinsuskaitse Selts, Hiiumaa Muuseum ja Hiiu Kogujate Selts kõiki vanade Hiiumaa postkaartide ja fotode kogujaid ning huvilisi ühisele piltide vaatamise õhtule Kärdla pubisse Wabrik. Selle aasta teemaks on Nikolai Königsfesti Hiiumaa vaadetega fotopostkaardid (nii trükitud, kui ka fotopaberil).

3. novembri pärastlõunast alates ootab Hiiu Kogujate Selts Hiiumaale filateliste ning postiajaloo huvilisi arutlemaks Hotell Sõnajala-s  filateelia ning postiajaloo aktuaalsetel teemadel. Konkreetne ajakava ja teemadering on veel täpsustamisel. Osalejatel on võimalus kohtumise programmi ja teemavaliku osas kaasa rääkida.

Mõlemad üritused on traditsioonilised ning varem osalenutel küllap teada, mis ja kuidas. Kindlasti saab Hiiu Kogujate Seltsi veebi vahendusel edaspidi täpsemat teavet ning olulisemast anname ka läbi listi teada. Sellegipoolest on teretulnud kõik täpsustavad küsimused aadressil elmo@hot.ee või telefonil 513 8699.